Haber

Şahan Gökbakar’ın Kılıçdaroğlu’na Karşı Tarzı Eleştirildi: Hayko Cepkin de Tepki Gösterdi!

Hayko Cepkin’den CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben yaptığı paylaşımda kullandığı dille eleştirilen Şahan Gökbakar’a da tepki! Detaylar ??

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı çarpıcı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Şahan Gökbakar bugün Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben yeni bir paylaşım yaptı. Ancak paylaşımı çok eleştirildi. Birçoğunu rahatsız eden, Gökbakar’ın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’na karşı kullandığı üslup oldu??

Yazar Enver Aysever’in Gökbakar’ın tarzını “Arkadaşınla mı konuşuyorsun Şahan? Samimiyetle kabalık arasında ince bir çizgi var, sana dostça tavsiyem, sosyal medyanın gücüne kapılmayın. popüler kültür şöhreti”, Şahan Gökbakar’a bir tepki, ünlü sanatçıya da bir tepki. Hayko Cepkin’den geldi.

Hayko Cepkin, Şahan Gökbakar’ın kullandığı dili eleştirerek, Gökbakar’ın üslubundaki bu rahatlığın Kemal Kılıçdaroğlu’nun her tepkiye son derece anlayışlı bir tavırla yaklaşmasından kaynaklandığını vurguladı. Yani yazdıkları, Gökbakar’ın iyi niyetini suistimal ettiği anlamına geliyordu…

İşte Hayko Cepkin’in o paylaşımı:

karaburunhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu