Haber

ADÜ voleybol turnuvasında ödül topladı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), Aydın’ın ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası Voleybol Bölge Ligi Turnuvası’nda ödülleri topladı.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası Voleybol Bölge Ligi Maçları ödül töreni Spor Salonunda gerçekleşti. ADÜ Binali Yıldırım Spor Salonu ve GSB Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşen karşılaşmalarda Kadınlar A Grubu ile Erkekler A ve B Gruplarında ADÜ birinci oldu. Turnuvada büyük başarılara imza atan ADÜ sporcuları, ödül töreninde bol bol fotoğraf çektirdi.

Binali Yıldırım Spor Salonu’nda düzenlenen kupa töreninde, karşılaşmalarda dereceye girenlere ödülleri ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Spor Bilimleri Doç. Çağatay Mezunu Sağlık Kültür Spor (SKS) Bölüm Başkanı V. Faruk Uludağlı’ya ve üçüncü olanlara ödüllerini Voleybol Aydın İl Temsilcisi Ali Köylüoğlu ve SKS Spor Şube Müdürü Orhan Çınar verdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan müsabakaların ödül törenine ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Aydın, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Çağatay Derecesi, Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı V. Faruk Uludağlı, Federasyon temsilcileri ve öğrenciler katıldı. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu