Yaşam

Yiğit Kirazcı Yeni Bir Aşka mı Yelken Açtı?

Etiler’de bir kadınla birlikte kameralara yansıyan Yiğit Kirazcı, gazetecilere “Hanım sevgiliniz mi?” diye sordu. soruyu yanıtladı. Yiğit Kirazcı yeni bir aşka mı yelken açtı? İşte merak edilen tüm detaylar;

Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı açıklaması

Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, L’officiel dergisinin yeni sayısına kapak oldu. Yiğit Kirazcı ile ilişkisi bir süre önce biten Deniz, aşkı hakkında şöyle konuştu:

“Tüm ilişkilerimi saf bir yerden kuruyorum. Bu duyguları hissetmek için dünyaya geldiğimize inanıyorum. Aşk başladığında güzeldir ama bittiğinde de güzel bitmelidir. Bu ilişkiyi nasıl yaşadığınla ilgili. Benim için kötü bir ilişkim yok ama tabii ki üzgünsün. Ancak yaşlandıkça daha acısız bitiyor.”

Sokak Hayvanlarını Besliyor

Yiğit Kirazcı önceki gün Arnavutköy’de sokak hayvanlarına mama verirken görüntülendi. Sabahın erken saatlerinde kaykayına binen oyuncu, sahil boyunca yürürken sokakta yaşayan küçük arkadaşlarını da unutmadı.

Bu sırada muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kirazcı, “Aslında kaykayla gezintiye çıkıyorum. Arkadaş benimle konuştu, ona yemek verdim, o kadar… Vatandaşlık görevi…” dedi.

“Bunu her zaman yapar mısın?” sorusuna ünlü oyuncu, “Arabada yemek var, görünce yapıyoruz” dedi. Sözlerini kullanarak utangaç tavırlar sergiledi.

“Hayvanlarla Aramız Çok İyi”

Evcil hayvanı olduğunu söyleyen Yiğit Kirazcı, “Evde köpeğim var, av köpeğinin ta kendisi… Hayvanları seviyorum, onlar da beni seviyor. Hayvanlarla aramız çok iyi.” açıklama yaptı.

Yiğit Kirazcı’dan Pınar Deniz açıklaması

Bir film projesi olduğunu söyleyen Kirazcı’nın kendisi gibi oyuncu olan Pınar Deniz ile olan ilişkisi hatırlatıldı.

Konu hakkında konuşan ünlü isim, “Soracak bir şey yok. Hayır, bir noktadan sonra işe yaramadı. Her şey ikimizle ilgili, bunlar içimizdeki şeyler. Fazla konuşmayı doğru bulmuyorum. Bunlar özel şeyler. Allah herkesin yolunu açık etsin.” dedi.

Yiğit Kirazcı Yeni Bir Aşka mı Yelken Açtı?

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Yiğit Kirazcı bayan arkadaşıyla Etiler’deydi. İkili bir yerden ayrılırken görüntülendi.

Bir saatlik sohbetin ardından Kirazcı ve bayan arkadaşı birlikte masadan kalkıp çıkış kapısında farklı taraflara yöneldi.

Kirazcı, basın mensuplarına, “Hanımefendi sevgiliniz mi?” “Normal arkadaşım” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu