Yaşam

Tecno, Kenan Doğulu ile Reklam Anlaşması İmzaladı

Bir süredir Türkiye’de dikkat çeken modellerle boy gösteriyor. tekno ülkemizdeki reklamları için önemli bir iş birliğine imza attı. Türkiye’nin sevilen esnafının tam ortasında yer almaktadır. Kenan Doğu ile anlaşan firma, reklam kampanyalarını Kenan Doğulu ile yürütecek. Doğulu, anın prestijiyle Tecno’nun marka yüzü oldu.

Gerçekleştirilen iş birliği kapsamında reklama konu olacak ilk ürün, ” CAMON 19” bir akıllı telefon serisi haline geldi. Türkiye’de resmi olarak satılan akıllı telefon serisinin en yeni üyesidir. CAMON 19 Neoile ilgili 6.599 TL dan başlayan fiyatlarla. , markayı birçok tüketici için çekici hale getirdi.

İşte Tecno ve Kenan Doğulu işbirliğinin ilk reklamı:

Kenan Doğulu ile Tecno arasındaki uzun soluklu işbirliği anlaşması önümüzdeki dönemlerde çok daha fazla gündeme gelecek. Bu kapsamda yeni afişler, reklam sinemaları ve Kenan Doğulu’nun duyurusu kampanyalarınız Artık çok yakın olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak Tecno, bu işbirliğini tüm gücüyle değerlendirecektir çünkü şirketin Avrupa ilk büyük reklam anlaşmasıKenan Doğulu ile yaptığını da belirtelim.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan isim Tecno Türkiye Genel Müdürü Hank Li oldu. Hank Li yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Tecno ekibi olarak Kenan Doğulu ile işbirliği yapmaktan büyük heyecan ve heyecan duyuyoruz. Biz mutluyuz . Kenan Doğulu’nun desteğiyle Türkiye’de marka bilinirliğimizi artırmayı, daha fazla kişiye ulaşmayı ve Tecno’yu daha çok sevdirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarına da hitap etmektedir. doğru analiz ederekUygun teknolojileri üreterek kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.”

Aşağıdaki Tecno CAMON 19 Neo incelememize göz atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu