Teknoloji

eFootball™ Sezon 0 ile “harekete hazır olun”

KONAMI’nin amiral gemisi futbol oyunu “eFootball™” için en son güncelleme olan Season 0: Ready for Action bugün prestijde yayında. 0. Sezon, hayranlara en sevdikleri grupların formalarını ve takımlarını yaklaşan kampanyayı kapsayacak şekilde güncelleme şansı verecek.

 

“eFootball™” Mobile 650 milyon indirmeye ulaştı!

Şubat 2023’te KONAMI, “eFootball™”un taşınabilir sürümünün dünya çapında 600 milyon indirmeye ulaştığını duyurdu. Altı ay sonra, oyun 650 milyon indirmeye ulaşarak yepyeni bir kilometre taşını kutluyor!

Bu başarıyı kutlamak için 3 Ağustos’ta bonuslar, başarılar, efor etkinlikleri ve çok daha fazlasıyla dolu bir kampanya başlıyor:

  • Giriş bonuslarıyla toplam 450.000 GP, 150 jeton, 3 Epic Fortune Deals kazanma şansı
  • Tüm Kampanya etkinliklerinde 360.000 GP, 90.000 Deneyim Puanı ve 200 jeton daha kazanma fırsatı
  • Toplam 50 maç oynayarak v.3.0.0 sürümünde ödül olarak 300 jeton kazanma imkanı

İster deneyimli ister acemi olun, yeni yıl ve Ağustos boyunca “eFootball™”da denenecek ve kazanılacak çok şey var.

 

“eFootball™” hakkında

“eFootball™ KONAMI’nin tanınmış oyun serisi “PES”in yeniden markalaşmasıdır. Bu değişiklikle birlikte oyuna yeni bir futbol oyun motoru eklendi, oynanış iyileştirmeleri eklendi ve oyun, uyumlu tüm cihazlarda “ücretsiz oynanabilir” hale geldi.

“eFootball™”, dünyanın her yerindeki futbol taraftarları için eğlenceyi ve erişilebilirliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan, sürekli gelişen bir platformdur.

“eFootball”, “e-Football” ve “eFootball logosu”, Konami Digital Entertainment Co., Ltd.’nin Japonya’da ve diğer ülke veya bölgelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu